Sociālais medijs
Sazinies ar mums
Adrese

Property Consulting Group Latvia
Brīvības gatve 214B
Facebook: pcglv

E-pasts

[email protected]

Tālrunis

+ 371 29524296

Fakss

Nekustamais īpašums Latvijā, no aģentūras «Property Consulting Group Latvija»

Kādas ir priekšrocības, pērkot un pārdodot nekustamo īpašumu Latvijā ar «PCG»? 

 

Aģentūra «Property Consulting Group Latvija» - darbs, atbilstoši starptautiskajiem standartiem.

Savā darbā mēs paļaujamies uz starptautiskajiem standartiem, lai mēs varētu lepoties ar augstu profesionalitāti. Zemes pārdošana vai īpašuma noma? Citi darījumi ietekmē nekustamo īpašumu Latvijā? Ar mūsu aģentūrā nav problēmu!  

Sertificēti speciālisti.

Katrs no darbiniekiem mūsu nekustamā īpašuma aģentūra ir ar augstāko izglītību, un pastāvīgi uzlabo savas prasmes, turklāt uzņēmumā ir  darbinieki, kuri specializējas hipotēkas priekš jaunām ģimenēm. Vizītkarte mūsu ekspertiem - efektivitāte, atbildība un savlaicīgums.

Mēs palīdzam mūsu klientiem, lai viņi varētu iegūt hipotekāro kredītu!

Vēlies nopirkt māju vai nekustamo īpašumu Latvijā? Mēs palīdzēsim noorganizēt hipotēku. Pateicoties uzticamiem partneriem, mēs nodrošinām mūsu klientiem saņemt hipotēku uz izdevīgiem nosacījumiem.

Finanšu garantijas.

Mēs augstu vērtējam mūsu reputāciju, tādējādi rīkojamies saskaņā ar līkumu, kurā izklāstītas tiesības un pienākumi personām. Pērkat zemi? Nekustamā īpašuma pārdošanai? Mēs uzņemamies pilnu atbildību par darījumiem.

Mūsu klientu drošību.

Cenšoties iegūt uzticību klientiem, uzņēmums «PCG» cenšas pasargāt viņus no jebkādas krāpšanas, tāpēc rūpīgi pārbaudām juridisko tīrību darījumos ar nekustamo īpašumu.

Attēlu galerija