Sociālais medijs
Sazinies ar mums
Adrese

Property Consulting Group Latvia
Brīvības gatve 214B
Facebook: pcglv

E-pasts

[email protected]

Tālrunis

+ 371 29524296

Fakss

Čaka iela 31, #76

Renovēta ēka, ļoti kvalitatīvi izremontēts dzīvoklis.
Tiek pārdots lielisks, ļoti mājīgs dzīvoklis. Novietojums: atjaunota pagalma ēka, ar ieeju no A. Čaka ielas. Namā nomainītas pilnīgi visas komunikācijas. Perfekti atjaunota kāpņu telpa.

€95000

Attēlu galerija


Apraksts

Renovēta ēka, ļoti kvalitatīvi izremontēts dzīvoklis.
Tiek pārdots lielisks, ļoti mājīgs dzīvoklis. Novietojums: atjaunota pagalma ēka, ar ieeju no A. Čaka ielas. Namā nomainītas pilnīgi visas komunikācijas. Perfekti atjaunota kāpņu telpa. Dzīvokļi izpārdoti jauniem īpašniekiem, solīdi kaimiņi. Pagalms ir pietiekoši plašs un gaišs (plānots to noklāt arī ar bruģi). Nav ne trokšņu, ne putekļu. Blakus pagalmā iespējams nomāt stāvvietu par 60 eur/mēn. , (auto redzēsiet pa logu). Namā izveidota sava apsaimniekošana, ļoti zemi komunālie maksājumi.
Pats dzīvoklis ļoti mājīgs, gaumīgs, interesants, ar ļoti labu un tiešām kvalitatīvu remontu. Plānojums: atsevišķa virtuve, viesistaba (caurstaigājama), izolēta 1 guļamistaba, ērta, plaša vannas istaba. Grīdas segums - dabīgais koks, jaunās paaudzes radiatori, kvalitatīva santehnika, gaumīgi toņi, plaša vannas istaba ar logu un apsildāma grīda, atstāta vēsturiskā ķieģeļu siena viesistabā. Īpašuma cenā ietilpst virtuves iekārta ar tehniku.

  •   Kabeļu televīzija  true
  •   Trauku mazgājamā mašīna  true
  •   Siltums  true
  •   Internets  true
  •   Mikroviļņu krāsns  true
  •   Autostāvvieta  true

Sludinājuma atrašanās vieta

hipotēka

€ 0

€ 0